O WildHearts

WildHearts to inicjatywa zebrania paru osób, które wspólnie chcą prowadzić podróżniczo/lifestylowy magazyn. W pojedynkę mamy zbyt dużo zajęć by poświęcać się blogom, ale razem łatwiej o więcej ciekawych treści i regularne publikowanie nowych poradników i wpisów. Nie chcemy zatracić swojej indywidualności, dlatego każdy autor dysponuje swoją własną subdomeną na której możecie szybko dotrzeć do jego wpisów.

Jak dołączyć?

Jeśli marzysz o tym, aby sporadycznie pisać relacje ze swoich podróży, masz chęć pomóc innym przygotowując poradnik lub zrecenzować jakiś podróżniczy sprzęt – zapraszamy do współpracy! Ideą jest stworzenia miejsca o wspólnej stronie głównej, ale indywidualnych podstronach. Ze swojej strony zapewniamy świetne techniczne zaplecze z nowoczesnym oprogramowaniem do bloga i estetycznym szablonem do publikacji treści.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do mnie: banasiak@nexo-it.pl lub złap mnie na FB: http://fb.com/vegat

Ekipa

Na razie jest tu skromnie – jestem ja 🙂 Tomek, założyciel wildhearts.eu, podróżnik amator, dzikie serce w cyfrowym świecie.

Tomek Banasiak

Z zawodu programista zakochany w cyfrowym świecie. Geek, ale nie nerd – z komputera korzystam wtedy kiedy muszę. Ciężko mi usiedzieć w miejscu, innym ciężko jest za mną nadążyć, byli tacy co próbowali mnie “ustatkować” ale nikomu się to nie udało 🙂

Zwiedzam świat, a idealna podróż to dla mnie nie pięciogwiazkowy hotel a miliongwiazdkowy kemping/schronisko poza miastem. Wolę podróżować częściej niż luksusowo, nie trzeba zawsze jechać na drugi koniec globu i wydawać miliona monet aby zobaczyć/poczuć/spróbować czegoś nowego.

Kolekcjonuję przeżycia i wspomnienia, aby mieć długą paletę opowieści dla dzieci i wnuków 🙂